Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Syrox

Daha Hızlı İşlemler İçin İdeal Okuma ve Yazma Hızı

Aktarımın en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlayan okuma ve yazma hızları sayesinde, birkaç dakika içerisinde tüm işlemleriniz bitmiş olur. Aktarmak istediğiniz dosyalarınızı sadece tutup sürüklemeniz işlemin başlaması için yeterlidir.


Tasarımda Öne Çıkan Şıklık

Kullandığınız flash belleğin teknik özelliklerinin yanında nasıl göründüğüne de önem veriyorsanız, bu flash bellek sizi özelliklerinin yanında tasarımıyla da etkileyecektir. Hem rengi hem de sade abartısız tasarımı, şıklığını öne çıkarır.


Bilgisayarla Birlikte Diğer Cihazlarla da Uyumlu

Aktarım gerçekleştirmek istediğiniz cihaz sadece bilgisayarlar olmak zorunda değil. Dilerseniz flash belleğinizi bir tablete de bağlayabilir, tablet aracılığıyla da dosya aktarımı işlemlerinizi yapabilirsiniz.


Birçok Dosyayı Saklayabilecek Yeterli Alan

Kendinize özel dosyalarınız, fotoğraf ya da videolarınız için bir flash bellek arıyorsanız, bu flash bellek kapasitesi ile size tam da bunu sunar. 4 GB alanda pek çok görsel, video ve dosya saklamak mümkündür.


Sorunsuz Aktarım Gerçekleştirebilme

Teknik özellikleri bağlamında sunacağı performans değerlendirildiğinde, sorun yaşamadan tüm işlemlerinizi halledebilir. Aktarım sırasında sizi çok bekletmeyeceği gibi, dosyalarınıza zarar vermeden depolama işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olur.


Nereye Giderseniz Yanınızda Taşıyın

Yanınızda taşımanız gereken dosyalarınızı sürekli bilgisayar içerisinde taşıyıp kendinize yük yapmaktansa, bu flash bellek aracılığı ile çok daha kolay taşıyabilirsiniz. Yanınızda başka bir cihaz bulundurmaya ihtiyaç duymadan, gittiğiniz yerdeki cihazları kullanabilirsiniz.

www.solarexper.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .solarexper.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

YALÇIN TELEFON

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor