Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Syrox

Okuma ve Yazma Hızları

Flash diskin saniyede 20 MB okuma hızı ve 8 MB yazma hızı mevcuttur. Böylece dosyalarınızı zaman kaybetmeden yükleyebilir, yedekleyebilir veya silebilirsiniz. Büyük ebatlı verilerinizi kolayca taşıyabilir veya yükleyebilirsiniz.


USB Bağlantı İmkanı

Flash belleğinizi USB 2.0 bağlantı teknolojisi ile kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Bu teknolojinin en büyük avantajı şüphesiz dosyalarınızı yazdırırken veya okuturken hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirmesidir.


Büyük Depolama Alanı

Resim, fotoğraf, ses, video, görüntü, müzik, iş dosyaları, vb. her türlü veriyi 8 GB’lık büyük depolama alanı içerisinde muhafaza edebilir, her bilgisayarda takıp çalıştırabilirsiniz. Entegre işletim sistemi olan laptop veya masaüstü araçlarda pratik kullanım imkanı sağlar.


Kolay Taşıma İmkanı

Flash belleklerin hafif yapıda olması kolay bir şekilde taşınma olanağı sağlar. Cüzdanınızda, çantanızda veya daha küçük bir taşıma aletinde rahat bir şekilde saklayıp istediğiniz yere götürebilirsiniz.


Kalite ve Güven

Syrox imzalı flash bellekleri işinde uzman, yetenekli ve sizleri düşünen yazılımcılar, mühendisler ve tasarımcılar hazırlar. Onların emekleri ve sizlerin memnuniyeti ile bunca yıldır sektörüne hakim olmayı başaran Syrox markası sizlerin referansı ile çalışmaya devam etmektedir.

www.solarexper.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .solarexper.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

YALÇIN TELEFON

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor