Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Go İthalat

Dream Cheeky USB Stres Topu Stresli ve Sıkıcı Ofis Ortamlarından Hemen Kurtulun Stres Topunu Sıkın Ve Tüm Sıkıntınız Ortadan Kalksın İster Bilgisayarınızdaki Fotoğrafları Patlatın, İsterseniz de Ekranı Birbirine Katın . Sıkıcı ofis ortamları ve bitmek bilmeyen işlerinizden sıkıldınız mı?  Yöneticileriniz üstünüze geliyor ve onları bit türlü memnun edemiyor musunuz?  Sorunun sizde değil, var olan çalışma sisteminde olduğunu mu düşünüyorsunuz?  O zaman Dream Cheeky USB stres topu tam size göre bir ürün olacak!
 
Tüm iş stresi ve yükünüz üzerinizden alacak olan USB stres topu ile iş ortamlarınız renklenecek, keyfiniz ikiye katlanacak.  Standart stres toplarından çok farklı olan stres topu ile iş hayatınıza yeni bir soluk getirin. Canınız sıkıldığı veya patrona sinirlendiğiniz anda stres ball imdadınıza yetişecek.
 
Dream Cheeky USB stres topu ile isterseniz bilgisayarınızda yer alan sevmediğiniz kişilerin fotoğraflarını patlatın, dilerseniz de bilgisayarınızın ekranını alt üst edin.
Tüm sinirlerinizin yok olduğunu ve stresinizin azaldığını göreceksiniz. Özellikleri :  Çalışmak için pile ihtiyaç duymaz, USB girişi yeterlidir Windows 10 / 8 /  7 / Vista /  XP / SP2 / 2000 /  SP4 ile sonrası ile uyumludur.

www.solarexper.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}
  .solarexper.com üyesi

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

La Moon

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor