Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

HAKKIMIZDA

WWW.SOLAREXPER.COM   10 yıllık sektör tecrübesi ile müşteri memnuniyetini ana ilke edinerek en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Sitemizi, diğer e-ticaret sitelerinden ayıran en büyük özellik GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİ  ürünleri ile ilgili doğru bilgileri vermek , Solar Enerjiyi anlaşılır hale getirmek ve Üretici fiyatları ile  ihtiyaçlarınızı tek adreste toplayarak, siz değerli üyelerimize sunmaktır. Sitemizde Solar Enerji (Güneş Enerjisi ), Teknoloji -Elektronik, Elektrik ve Aydınlatma ürünlerinin yanısıra  Kamp - Outdoor , Yapı Market –Bahçe  kategorilerinde  binlerce  çeşit ürün bulunmaktadır. Her geçen gün ürün çeşidimizi hızla artırıp kaliteyi kapınıza getirmeye devam edeceğiz. Sitemizin ana amaçlarından biri ise üretici, tedarikçi ve son kullanıcıyı bir araya getirerek e-ticaretin en büyük sorunu olan satış sonrası ürünün arkasında kimseyi bulamama sorununu çözerek, online alışverişi daha zevkli ve güvenli bir şekilde sizlere sunmaktır.

        www.solarexper.com üyesi olarak sitemizi etkin ve avantajlı şekilde kullanabilmeniz için bilmeniz gerekenler;

  * Blog bölümümzü  inceleyerek konu hakkında ve ürün seçimi hakkında bilgileriniz artırabilirsiniz.

  * Sitemizden satın almayı düşündüğünüz ürünlerin birebir görseline ulaşabilirsiniz.

  * Ürün özelliklerinin detayını görebilirsiniz.

  * Ürünle ilgili müşteri yorumlarına göz atarak aldığınız ürünle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz,

  * Dilerseniz ürünlerin altında bulunan soru sor ile; ürüne hakim ve alanında uzman donanımlı profesyonel takım arkadaşlarımıza ulaşarak sormak istediğiniz soruların cevabını kısa sürede alabilirsiniz.

  * Sitemizden yaptığınız alışverişi tamamladıktan sonra ürününüz en kısa sürede kargo edilecek ve cep telefonunuza kargo bilgileriniz SMS ile gönderilecektir.

  * Satın aldığınız ürün kapınıza geldiğinde teslim alarak sistem üzerinden satıcı ödemesini onaylamanız gerekmektedir. Bu özelik ile kargolarınızı sağlıklı ve zamanında almış olursunuz.

  * Sitemiz yaptığınız alışverişlerde sorumluluğunun bilincindedir. Memnun kalmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

  * Tüm kişisel verileriniz ve kredi kartı bilgileriniz SSL ve 3D güvenli ödeme sistemiyle korunmaktadır.

  * Alışverişlerinizden para puan kazanabilirsiniz. Yaptığınız alışverişler sonrası aldığınız ürünle ilgili yorum ve değerlendirmelere katılarak % 1 oranında para puan kazanabilirsiniz. Sizin görüşleriniz bize ışık tutacağından önemsiyoruz. Kazandığınız para puanlarınızı www.solarexper.com dan yapacağınız alışverişlerde istediğiniz zaman harcayabilirsiniz. Para puanınızı kullanmak için herhangi bir süre yoktur.

    *  Çok sayıda Üretici ve Tedarikçi firma  ağımızla son teknoloji ürünleri üretici ve ithalatçı fiyatları ile kapınıza getirmekteyiz.  

      Sağlıklı günlerde iyi alışverişler dileriz.

 Ücretsiz Üye ol        

 Anasayfaya Dön